İşlerinizi Kolaylaştıran,
Size Enerji Katan Çözüm Ortağınız

Güneş Varsa Hayat Var

Guneş varsa hayat var

İnsan yeter ki doğadan faydalanmayi bilsin ve istesin. Tüm güzellikler le birlikte her türlü ihtiyacını karşılayabilecek imkanlar doğada hazır.

m bu eserlerin oluşumunu sağlayan doğa orkestrasının şefi ise güneş tir. Doğadaki herşey yerini aldıktan sonra guneşi bekler. Çicekler dikilir, sularI verilir, toprağı havalandirilir ve guneşi bekler büyüyüp coşmak ve harika cicekler açmak icin.

 

Meyveler, sebzeler tümü guneşi bekler en sevdiğimiz yiyeceklerimizin olgunlaşmasi icin.

Insanlar bile guneşle buluştukça huzur bulur, vucutlardaki D vitaminleri aktive olur sağlıklarına kavuşur.

 

Sadece bu kadar mi? Güneş bizim, hiçbir karşılığı olmadan hertürlü enerji ihtiyacımızı da karşılamaya hazır. Guneş enerjisi santrallerimizi kurup guneşe teslim edince yillar boyunca bitmeyen enerjiyi bize hediye ediyor. Biz yeter ki isteyelim ve hergün uzerimize dogan guneşin degerini bilelim, değerlendirelim.

 

      

Türkiye de en son yürürlüğe giren 10Kw (Özellike 3Kw a kadar olan kurulumlarda çok daha kolay) ve altı çatı uygulamalarıyla herkse için kendi elektrik enerjisini güneş ten üretme yolu tamamen açıldı.

İsteyen herkes çatısına kendi elektrik enerjisini üretebileceği güneş santralini kurarken üretim fazlasını da şebekeye verebiliyor. Kendi kullanımını bununla mahsuplaşıp fazlasını da dağıtım şirketine basit bir tahsilat makbuzu ile satabiliyor. Bunun için bir firma kurmaya da gerek yok artık. Çok basit bir adım atarak hem uzun yıllar boyunca güneşin bize sunduğu bu imkanlardan faydalanarak bütçemize bir katkıda bulunuyoruz hem de gelecek nesiller için karbon salınımı risklerimizi azaltıyoruz. Bunun için size bu süreç te yardımcı olabilecek bir firma ile temasa geçmeniz yeterli.

Güneş enerjisi tüm  dünyanın yerli ve milli enerjisi dir.